Služby

Provádím profesionálně měření geopatogenních zón i technického záření(elektrosmogu) v domácnostech, na pracovištích i na stavebních parcelách na území ČR. Přestože o škodlivosti geopatogenních zón už bylo napsáno hodně publikací,máme dochované záznamy o zkušenostech našich předků, kteří sledovali chování zvířat v dané lokalitě a teprve tam, kde zvířata byla v klidu, začali stavět obydlí a stáje,  známé jsou i výsledné studie bývalého olomouckého onkologa MUDr.Juryšky, kde zaznamenal silný nárust rakoviny u pacientů žijících v jedné ulici se silným geopatogenním zářením,pořád se v praxi setkávám s názory mnoha lidí, že je to měření zbytečné, někteří si zóny dokonce spojují s oblastí mýtů a šarlatánství! Možná proto, že na rozdíl od radonu zatím není toto měření povinné při zahájení stavby.

Co jsou tedy geopatogenní zóny a jak nám můžou škodit?

Z fyzikálního pohledu je to porucha magnetického pole země, která vzniká nad různými tektonickými zlomy v zemské kůře, nad prameny vody, různými puklinami, stykem dvou rozdílných hornin a pod.Nad těmito místy vznikají silnější magnetické pruhy, které mohou někdy procházet pod celým domem.Magnetická pole procházejí všemi patry v budově,takže z tohoto pohledu je jedno zda bydlíte v přízemí nebo ve 20.patře ale pokud jsou v podlahách kovové výztuže (armované betony), dochází k rozšiřování a zesilování záření každým patrem a v horních patrech zpravidla působí navíc silné technické záření z anténních zesilovačů takže zde dochází k maximálnímu zesílení škodlivého záření.

Z biologického pohledu je náš organizmus a buněčný metabolizmus přizpůsobený frekvenci Zemského magnetického záření 7,83Hz což je tzv.Schumannova rezonance, kterou  lékaři v EEG záznamech označují jako Super Alfa hladinu.Pokud se budeme dlouhodobě zdržovat v místech se silnějším elektromagnetickým zářením ať již elektrosmogu nebo geopat.zóně, dojde k rozhození činnosti buněk a poruchám metabolizmu, buňky přestanou přijímat a zpracovávat živiny a vylučovat toxický odpad z těla.Postupně začne docházet k oslabení imunitního systému, u pacientů se budou hůře vstřebávat léky a snižuje se tak jejich účinnost,tělní orgány se rychleji zanášejí toxickým odpadem a organizmus postupně není schopen vlastní regenerace.To se postupně začne projevovat zvýšenou únavou, bolestmi svalů, kloubů, hlavy a migrénami,častějšími onemocněními, alergiemi, poruchami sliznice,slinivky,štítné žlázy, kardičními poruchami i nárustem rakoviny.Často dochází k rychlému úbytku železa a pacienti mají málo červených krvinek, železo se v zónách nevstřebává! Malé děti jsou velice citlivé na škodlivé záření, a proto se u nich setkávám s častými poruchami spánku, poruchami dechu a arytmiemi,cestováním v posteli a pokud to rodiče neřeší a dítě zůstává v zónách dále, zpravidla přichází astma a alergie, častější nemoci,poruchy trávení(často je bolí bříško a je jim na zvracení), psychické problémy projevující se zvýšenou hyperaktivitou, nesoustředěností,pocity strachu, pomočování se v nočních hodinách i ve věku 10 let a postupně může dojít k selhání organizmu - mám takové případy u dětí školního věku, kdy už nebyly schopny ani 1 měsíc v kuse chodit do školy. U mladých manželských párů se často setkávám s problémy početí,přestože jsou oba zdraví, ženy mívají riziková těhotenství a často i potraty - po přemístění postelí nebo odrušení prostředí došlo u většiny párů ke zlepšení situace.  

 Dají se zóny odrušit? Jak se chránit?

Jednoznačně lze říci, že zónu nelze zrušit. Nelze zrušit pramen pod domem, vysílače na střeše, počítačovou techniku - tyto zdroje škodlivého záření zůstávají ale lze se před jejich působením chránit! Samozřejmě nejlepší ochrana je odejít z těchto míst mimo jejich dosah , což určitá část ,,odborníků" doporučuje jako jediné možné řešení! Ve většině případů to ale není možné a pokud laika přesvědčí, že nemá jinou možnost, trpí dotyčný zbytečně celý život.

Na trhu je dnes nabízena celá řada různých odrušovačů a domácích výtvorů z nichž většina má účinnost minimální nebo krátkodobou.Různé kovové předměty a fólie do sebe nějakou dobu magnetické pole akumulují ale po čase se nasytí a začnou samy vyzařovat. Ovčí vlna a jiné kožešiny určitě neochrání před magnetismem ale jsou dobré na udržení tělesné teploty.Problém je v tom, že odrušovače geopatogenních zón nepodléhají certifikaci, protože nepatří do kategorie léčebných přístrojů. Toho celá řada výrobců zneužívá.Pokud se pro nějaký výrobek rozhodujete, měl by být atestovaný a měli byste mít vždy zpětnou vazbu, to znamená, že by mělo docházet ke zlepšování zdravotního problému!

Já po letech zkušeností doporučuji a dodávám pyramidové zářiče.Pyramidy nemají amortizaci, fungují tisíce let. Díky svému přesnému tvaru uvnitř pyramidy vznikají silné energie, které se dříve užívaly k ostření žiletek. Dnes si pyramidy staví lidé na zahradách, jsou v regeneračních centrech a lidé do nich chodí regenerovat.Žokej Váňa má pyramidu pro sebe i velkou pro koně a má výborné výsledky. Pyramidy se chovají jako frekvenční tvarové zářiče, které mění škodlivou frekvenci ve svém dosahu na pozitivní, na které pracuje náš metabolizmus.Výborně se u pyramidy zklidňují kardici, v kancelářích se lépe lidé soustředí a odeznívají bolesti hlavy. Kvalitní a osvědčený pyramidový zářič Cheops má atesty nezávislé laboratoře a má i lékařský atest, kde lékaři sledovali pravidelně skupinu lidí, u kterých se odrušily zóny tímto zářičem a u všech sledovaných došlo k náběhu metabolizmu, zvýšené detoxikaci a postupně ke zlepšení zdravotního stavu a nebyl zjištěn návratný fenomén!

Další možnost ochrany, kterou dodávám, je antirezonanční podložka ARPA, která se dává do postele a působí jako mechanická překážka , takže zóna ze země narazí na podložku a ,,obteče" osobu na lůžku a asi 1metr nad ním se zase spojí a pokračuje dál. To je lokální ochrana.Tyto podložky jsou vyráběny v ČR a jsou rovněž atestované laboratoří i lékařsky.Na trhu jsou podobné podložky z dovozu ale jsou předražené. 

Vyhledávání

© 2014 Všechna práva vyhrazena.